kyllä voi ja varsinkin painonpudotuksessa? Sen ymmärrän että triglyt putosi, mutta että kolesterolitkin putosi ja vielä paino... Tämä on kuin unta. Olen kolmesti kokeillut kaikenlaista Painonvartijoita, kaalisoppaa ja yrittänyt vähentää lautasmallin mukaan syömistä mutta eihän siitä mitään tullut kun aina oli nälkä. Liikuntaakin koitin lisätä mutta ei se painoon vaikuttanut. Nyt on kaikki hyvin ja elämä hymyilee. Tsemppiä vaan kaikille VHH:ta aloitteleville. Tämä on parasta mitä tiedän.
Voiko VHH:lla todella onnistua
onnellinen nainen
4351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
hahahahahhahah ;) :)
Paljonko oli lähtötasot; niin veriarvoissa kuin painossakin.
Laita vielä näkyviin ruokapäiväkirjat niiltä ajoilta, jolloin söit lautasmallin mukaan, samoin nuo Painonvartija-ajan listat olisi kiva nähdä.
Kiitos
ei mulla mitään ruokapäiväkirjoja ole kun söin lautasmallin mukaan. Harva kai sellaisia pitää. Pitäisikö mun tulla oikein näyttämään Painonvartijoiden listoja. Minne sitten tulisin niitä näyttämään, annatko yhteystietosi?
Kiitos
Mulla putos kans kolesterolit ja kilot - kävin lenkillä ja söin enemmän vihanneksi.