...naiset ovat rasittavia ja tarpeettomia, joten suosittelen kaikille naisille lasten hankkimista. Ei teidän juttunne kuitenkaan ketään kiinnosta sitten kun olette vanhoja ja rumia.
Keski-ikäiset/vanhat lapsettomat...
11
632
Vastaukset
- haloo ...
No mikä pakko sun on vanhoja yrittää?
Joku fetissi vai?
No eihän fetissille kai mitään voi?- M33V
Sanoinpa vain noin yleisellä tasolla.
- nainen 35vee
hae itsellesi elämää ja lopeta haukkumista aikuista naista senkin penttu:-) ääliö....
- lapsen
tasolle jäänyt pelle näköjään jatkaa älykkäiden juttujensa suoltamista, eri nimimerkillä vain.
- hip hip hurraa
Nytkö lasten hankinta tekee naisen "vähemmän rasittavaksi" ja "tarpeelliseksi"? Kiinostavaa! Tähän astihan palstalla julistettu, että v..t u löystyy jo nai..ssa, synnyttämisestä nyt puhumattakaan.
- äideiksi koska
koska seksuaalisessa mielessä ne eivät ole enää kiinnostavia. Voi ihan rauhassa olla YH kun miehiä ei kiinnosta muutenkaan.
- M33V
äideiksi koska kirjoitti:
koska seksuaalisessa mielessä ne eivät ole enää kiinnostavia. Voi ihan rauhassa olla YH kun miehiä ei kiinnosta muutenkaan.
Vanhat kurpat hyötykäyttöön kun miehille niistä ei kuitenkaan ole enää mitään iloa.
äideiksi koska kirjoitti:
koska seksuaalisessa mielessä ne eivät ole enää kiinnostavia. Voi ihan rauhassa olla YH kun miehiä ei kiinnosta muutenkaan.
yli kolmikymppiset naiset ovat vielä hyvinkin seksikkäitä....nelikymppinenkin vielä, ellei ole vanhentunut ennen aikojaan.
Ja tietenkin on omaa naamaakin katsottava peilistä.
Minä olisin kaksikymppisenä halunnut olla erään kolmikymppisen naisen kanssa, ei vain onnistunut...
:(- KylmäNainen
M33V kirjoitti:
Vanhat kurpat hyötykäyttöön kun miehille niistä ei kuitenkaan ole enää mitään iloa.
Millos olet viimeksi ollut ihokosketuksessa pillun kanssa? Jos vastaus on synnärillä kun mutsisi puski rumaa vauvanvartaloasi ulos niin mielipiteelläsi ei ole merkitystä. Naisia ei kiinnosta. Naiset oksentavat päällesi. Olet jätettä.
- erkki k.
Tuskimpa AT-poikien tarvitsee lisääntymisasioita miettiä. Ellette sitten halua kiittää niitä varmuusvälineitä, jotka vahingossa rikkoontuivat n. 9kk ennen synymäänne ;-)
- harmittelevat
vehkeitten huonoa laatua...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877