hammaslääkäri

Mikä olis kohtuuhintainen ja hyvä yksityinen hammaslääkäri kemissä?
51367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kahta lääkäriä. hyvää ja halpaa.

Äänestä

kohtuuhintaista ja hyvää yksityistä hammaslääkäriä ei ole olemassa Kemissä eikä koko Suomessa, näin se vain on.

Äänestä

Itse kyllästyin näihin ahneisiin paskoihin vuosia sitten. Nykyään käytän ainoastaan julkisia palveluja ja olen tosi tyytyväinen. Hinnat kunnallisella puolella vähintään puolet halvemmat.

Äänestä

Seadent on hyvä hammaslääkäriasema. Olen käynyt monta vuotta ja palvelu on hyvää ja kohtuuhintaista. Lisäksi sinne ei tarvitse jonottaa. Julkisella puolella kävisin, mutta sinne joutuu jonottamaan että pääsee edes jonoon.

Viimeksi vertailin poikani, joka käy julkisella puolella ja omaa hammaslääkärilaskua niin hintaero ei ollut ratkaiseva. Meille tehtiin kutakuinkin samat operaatiot.

Äänestä

todellakin kunnalliseen saa jonottaa vuoden ,jos tahtoo tavallisen tarkastuksen. kiitos seadentin suosittelijalle. kiva kun saa edes yhden vastauksen siihen mitä kysyy!!nyt on lääkäri löytyny.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kemissä? kirjoitti:

Mikä olis kohtuuhintainen ja hyvä yksityinen hammaslääkäri kemissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu