Jyväskylän kauneushoitolat

Tietääkö kukaan paikkaa Jyväskylässä, jossa tehdään tuota brasilialaista karvanpoisto myös miehille?
7687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Siinä Kauppakadulla olevasta Eleganssista.Vaikuttaa asialliselta paikalta ja veikkaisin, et siellä tehtäis myös miehille.

Äänestä
  • Eivät tee siinäkään, sanovat että tarvis joku koulutus saada siihen hommaan ensin.. :/ Luulis että tän kokoisesta kaupungista löytys liike joka tuota tekisi, mutta eipä löydy. Joutuu lähtee varmaan ajelee johki tampereelle tai helsinkiin..

    Äänestä

  • ^tomppa^ kirjoitti:

    Eivät tee siinäkään, sanovat että tarvis joku koulutus saada siihen hommaan ensin.. :/ Luulis että tän kokoisesta kaupungista löytys liike joka tuota tekisi, mutta eipä löydy. Joutuu lähtee varmaan ajelee johki tampereelle tai helsinkiin..

    Moi, Mikäli asia on edelleen ajankohtainen ja täälä sivulla satut käymään, niin kysy Kauneushoitola Lumicci:sta. Ainakin etusivulla lukee, että palvelut ovat niin naisille kuin miehille.

    Äänestä

  • kampai N77 kirjoitti:

    Moi, Mikäli asia on edelleen ajankohtainen ja täälä sivulla satut käymään, niin kysy Kauneushoitola Lumicci:sta. Ainakin etusivulla lukee, että palvelut ovat niin naisille kuin miehille.

    Eivät tee sielläkään. Taisi olla ekoja paikkoja joista kysyin tossa kuukausi sitten :/

    Äänestä

Erääseen nimeltä mainitsemattomaan kauneushoitolaan sain oikeen ajan kyseiseen toimenpiteeseen, mutta Kosmetologin ukko oli kyseisestä karvanpoistosta nostanut kotosalla sellasen äläkän, että kosmetologi soitti sovitun ajan edellisenä päivänä ja perui aikani :( Kyl se on varmaan kohta luovutettava ja ajettava esim. sinne tampereelle karvanpoistoon..

Äänestä
  • Olisi luullut, että Jyväskylän kokoisesta paikasta löytyy yritys, jossa brasseja tehdään myös miehille. Eikös se olisi tasa-arvoa ja hyvää asiakaspalvelua... ja eihän miestenkään brassi ilmainen olisi. Sun on mentävä sellaiseen liikkeeseen minne rahat kelpaa ;) Toivottavasti löydät sellaisen pian. Itse jännään vähän huomista, eka brassi (sokeroinnilla) edessä :)

    Äänestä

kauneushoitola chokosta kannattaa kysyä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


^tomppa^ kirjoitti:

Tietääkö kukaan paikkaa Jyväskylässä, jossa tehdään tuota brasilialaista karvanpoisto myös miehille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu