PÄÄSIÄINEN JA YKSINÄISYYS

Jotain selvästi ahdistaa nämä pitkät pyhät kun spämmiä ilmestyy palstalle viiden minuutin välein.

Yksinäisyyskö ahdistaa????
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nii ainaski paine palleissa hellittää, mitä hä?!

Äänestä

Älä lue tätä palstaa vaan jotain positiivisempaa jostain muualta.

Äänestä
  • kuten jostain luin aamulla Tanja-tädin mieslistan, joka oli pitkä. En ollut kuullut juttuakaan kaikista miehistä, että se oli kiva uutinen.
    Tällä työttömyys ja potkut -palstalla ei tosiaankaan ole hirveesi positiivisuutta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


'¨'¨'¨'¨' kirjoitti:

Jotain selvästi ahdistaa nämä pitkät pyhät kun spämmiä ilmestyy palstalle viiden minuutin välein.

Yksinäisyyskö ahdistaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu