päässeet viallisesta puolisostaan ketä piti pettää ja kuka ei riittänyt pettäjälle.
Pettäjämiehille alkaa elämänkevät
kun ovat
191332
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
lerppakulli!YÄK!HYI!
vikaa niin silloin ei tarvii pettää ainakaan.
no eipä sitten åijä löytänyt parempaa kun minun kanssani halusi jatkaa kun käry kävi muutama vuosi aikaa ja mies on täysin muuttunut .on myös miehiä jotka kerrasta oppii,ettei se ruoho olekkaan vihreämpää siellä toisella puolella
vaan tavallisen näköiset köriläät
voin kertoa että mieheni on erittäin komea pitkä tumma ja ah ihanat ruskeat silmät
ja vastaat itsellesi??
Näin siinä käy kun joutuu määrärahojen puutteessa avohoitoon, eikä niille järjestetä minkäänlaista terapiaa. Täällä sitten pitää terapoida itseänsä. Ei vain vuosien kuluessa näytä tuottaneen tuloksia; sama virsi jatkuu aina vain.
sinua avohoidossa? No parempi sekin kuin ei hoitoa ollenkaan.
En ole avohoidossa, olen suljetulla osastolla. Tosin olen siellä vain 8h kerrallaan, ja olen se jolla on avain.
sinä saat sitten levätä kun sinusta tuntuu niin pahalle kun pettäjiä haukutaan. Tee orgasmi itsellesi niin et tarvii pilleritä popsia.
tekopenis. Hiero sillä ensin hellästi ja hekumallisesti klitorista. Sitten hiljalleen hurautat tekokalun märkään emättimeesi ja nait sillä itseäsi mennen tullen ja palatessasi.Pian takuuvarmat orgasmit on taattu ja tulee suunnaton hyvänolon tunne etkä ole katkera enää petetyillekkään...kokeileppa.
Hoida noita nyt sitten... näyttää koko elämä olevan pelkkää p""lua ja Uolevia. Tosin siellä suljetulla on järjellisempiä hoidettavia kuin avopuolella.
olevat on jo tajunneet olevansa hoitoa vailla ja ovat hoidon ulottuvissa. Moni vapaana kulkeva ei edes tiedosta omaa sairauttaan. Eli, hoida nyt noita sitten.
kunnossa kun harrastaa "hieromasauvakävelyä"
Parasta Ennen päiväys jo umpeen aikoja sitten. Joutaa biojätteisiin.
pettäjä neideillä, jotka juoksevat näiuden pettäjämiesten perässä ja joilla on oma sulhanen tietämättömänä odottamassa neitiä kotiin takaisin.
JAKSAA jankuttaa noita puujalkajankutuksiaan. Argg, ja älykkyysosamäärä oli?
niin silloin ei varmasti petä jos tuntee puolisonsa olevan yhtään läheinen ja rakas. Rakkaus kun tulee kohdilleen niin se muuttaa kaiken.
viallista vaimoa.