Naiset liian vaativia

Olen kömpelö kirjoittelemaan ja keskustelmaan : ( Aina menee jutut mukkelis makkelis :´´(
7286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Panosta kömpelöihin naisiin. ;-)

Äänestä
  • Jos mä kivaan naiseen tutustun.

    Äänestä

Mun mielikkimies,mullahan on jo neljä arkketyyppistä about, kattelee mua podiumilta alaspäin.Hän on itse strobo ;X Eli Jumala,mulle.Kaadun jos kaadun hänen käsivarsilleen,hiivattiin.Jeps.Mä rakastan hiljaisia miehiä!Ei haittaa toiset naisetkaan,kunhan ei samassa huoneessa JUST koko hmtn ajan.Joskus 2 become 1 ja 3 is a crowd.

Äänestä
  • Taitaa olla Lontoota, Saksaa ja IT gurujen slangia : ) Kyllä se niin taitaapi olla että jokaiselle joku on se oikea.

    Äänestä

just täysin toisillemme sopiva pari. T: toinen samanlainen

Äänestä
  • Mutta ei mulle, jos olisi niin, olisinko palstan "kummeli" keskustelija? Niin yksin Luoja tietää sopisimmeko toisillemme?

    Äänestä

ja keskustelet, jos et pidä siitä??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kömpelö kirjoitti:

Olen kömpelö kirjoittelemaan ja keskustelmaan : ( Aina menee jutut mukkelis makkelis :´´(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu