Ovatko karvaiset miehet naisille

NIIIIIIIIIIIIIIIIIIN!?
9400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Rakastan miehen rintakarvoja. Miesten ei pidä olla posliineja, muuten miehisyys katoaa.

Äänestä

Kun taas jos rintakarvat tursottaa avonaisen paitapuseron kauluksesta(n. 3 ylintä nappia auki) ja sen karvakasan päällä on joku kultainen paksu kaulaletju, ja karvakasan alapuolella kaljamaha, niin se on kauhistus. Mulle siis. Makuja on tietty monia..

Äänestä

tähän juuri tulleena..sanoisin kyllä että karvainen mies on aika hemmetin sexy.

Äänestä

vielä todellista seksuaalisuuttaan ei löytäneille teini-pissiksille, tuskin kovin monelle naiselle. Nuoret naiset pitävät naisellisista miehistä / toisista tytöistä koska eivät ole vielä itse kypsiä seksuaalisuutensa kanssa. Eiks suunnilleen jokainen itseään kunnioittava teinipillu oo biseksuaali ainakin omien sanojensa mukaan. Vinkki nuorille miehille: seuraavan kerran kun jotkut teinipillut alkavat keimailemaan teille bisseydellään, kourimisellaan / pusuttelemisellaan niin ei muuta kuin käsky toisten pillua nuolemaan, vasta siinä se todellinen bi-seksuaalisuus / lesbous punnitaan.

Äänestä
  • siinä vasta katkera poju;)

    Äänestä

  • disadora kirjoitti:

    siinä vasta katkera poju;)

    välillä vaan pikkasen hämmentää tämä vastakkaisen sukupuolen typeryys. Jos naiset päättäis et miehet on sexyjä toisiaan peppuun pannessaan niin mitä veikkaat,alkaisko miehet siihen. Naiset tekee vittu mitä vaan ollakseen suosittuja miesten keskuudessa, mä en välttämättä anna kovin paljoa respectiä ihmisille jotka hakevat hyväksyntää hinnalla millä hyvänsä.

    Äänestä

  • sinäkin.

    Äänestä

  • UPDATE_7018511 kirjoitti:

    välillä vaan pikkasen hämmentää tämä vastakkaisen sukupuolen typeryys. Jos naiset päättäis et miehet on sexyjä toisiaan peppuun pannessaan niin mitä veikkaat,alkaisko miehet siihen. Naiset tekee vittu mitä vaan ollakseen suosittuja miesten keskuudessa, mä en välttämättä anna kovin paljoa respectiä ihmisille jotka hakevat hyväksyntää hinnalla millä hyvänsä.

    mitäs siitä syntyis kuin pelkkää paskavelliä kun miehet toisiaan jne hah...ja mitä lie naisia olet tottunut katselemaan jos kuvittelet että ne tekee mitä vaan ollakseen miesten suosiossa..???Hah hah ei voi kuin todella nauraa..

    Äänestä

tietty rajansa silläki, en alkais mitään rinta- tai selkäkarvoja letittään eikä se ois suussakaan mukava mussuttaa toisen karvoja. parta tietty eri asia noin ylipäätään. alkaa pikkuhiljaa nyppiä koko teevee ku aina sama teksti: Ei signaalia. Tarkista antenni/johto. paskat, siinä meni lehva.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kauhistus. kirjoitti:

NIIIIIIIIIIIIIIIIIIN!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu