Mun omaa tuotantoa!

Juu menkää kattelemaa http://www.mikseri.net/nbl tai http://nobelhiphop.cjb.net ja arvostelkaa!
5560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuulostaa raptorilta.Koittakaa nyt saada vähä svengiä.

Äänestä
  • no huhhuh mitä matskuu.. no ne on haminast..

    Äänestä

oikein hyviä,mä ainaskin pidin

Äänestä

Mä tykkäsin kans!ei turhan huonoo settii

Äänestä

Joo kuuntelin tuon Ei tulevaisuutta -biisin ja kuulosti ihan jees, mut siin ei ollu sitä jotain, mikä saa ihokarvat pystöö.. Ehkä tota räppäystä pitäs viäl harjotella vähä tai jotain.. Emmä osaa tarkaa sanoo mitä siit puuttu, mut ehkä joku muu osaa sanoo.
Mut hyvä toi o! jatkakaa samaa mallii! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Legsa! kirjoitti:

Juu menkää kattelemaa http://www.mikseri.net/nbl tai http://nobelhiphop.cjb.net ja arvostelkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu