Laihdun painonvartioilla kuukaudessa uskomattoman paljon vähässä ajassa. Ja toisena kuukautena kasvoissakin oli läskinkatoamista. Suosittlen, jos haluat nopeasti, mutta silti syödä normaalia ruokaa!!!
painonvartijat!!!
vartija
5765
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
voisitko lähettää minulle nuo pisteytykset sähköpostiini: [email protected]än että niitä on paljon, mutta auttaisit todella paljon!! tarkoitus olisi saada 10 kiloa pois kesään mennessä.. kiitos jo etukäteen!
miksi kyselet pisteitä? mene ihmeessä itse ryhmään tai hakeudu pain.vart.kirjekurssille.
siksi en mene,koska rahatilanteeni ei salli mitn heilautuksia hyvä että kämppä pysyy alla.. ja toisekseen, en tiedä oletko itse ylipainoinen mutta minä olen ja minun on vaikea elää näiden kaikkien kilojen kanssa, joka taas rajoittaa sosiaalista elämääni.siksi en mene.
Säästä ihmeessä 10 € sosiaalisesta elämästäsi ja mene edes kerran Painonvartijoihin. Saat ne kaipaamasi pisteet. Alennuskupongin saat mm. Painonvartijoiden nettisivulta. Tosin pelkät pisteet ei auta, kyllä tarvitaan myös itsekuria ja elämäntapojen muuttamista.
Myös kirjastosta löydät todella hyviä teoksia painonhallinnasta. Ja ne ovat ilmaisia.
...painonvartijoihin!
Tällä hetkellä alotus maksaa vaan 8 euroa. Kyllä sen verran on varaa laittaa! Ja sitten kun saat pisteet sieltä niin voit kotona kokeilla.