Voiko tämä olla totta?

Olen laihduttanut normaalipainoiseksi pari vuotta sitten. Nyt on alkanut lihominen melkein kilon päivävauhtia!! Miten se voi olla totta!? Jo kuusi kiloa on tullut takaisin...ja jatkuu vaan.
41008
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Millä keinolla laihdutit? Minulla on keinot pysyvään painonhallintaan ja monella muullakin tietenkin. Takaan 100 %:n varmuuden.

Äänestä
  • Laihdutin herbalife tuotteilla. Edelleenkin syön ohjeiden mukaan, mutta lihon silti.

    Äänestä

  • Epätoivoinen kirjoitti:

    Laihdutin herbalife tuotteilla. Edelleenkin syön ohjeiden mukaan, mutta lihon silti.

    Olisiko sinun hyvä kääntyä kysymyksesi kanssa Herba ihmisten puoleen? Sieltä saat varmasti apua ongelmaasi.

    Äänestä

laihduin ennen joulua 7kg. jouluna söin vaan laatikoita ja kilot tuli takaisin viikossa. koeta tolosen laihdutus juttua, vatsa toimii ja kilot ei tuu takas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epätoivoinen kirjoitti:

Olen laihduttanut normaalipainoiseksi pari vuotta sitten. Nyt on alkanut lihominen melkein kilon päivävauhtia!! Miten se voi olla totta!? Jo kuusi kiloa on tullut takaisin...ja jatkuu vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu