Kertokaapa jotkut ihanat ihmeset että onko niistä lumenen matt tauch puhistus tuotteista mihinkään??? Miten on teillä toiminu?
Vastauksia pliis!
Vastauksia pliis!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
olen käyttänyt lumenen kyseistä puhdistuainetta jo vuosia. Välillä olen kokeillut muitakin, mutta aina olen palannut samaan tuotteeseen takaisin. Itselläni toimii hyvin, mielestäni puhdistustulos on hyvä ja iho jää hyvän tuntuiseksi. En aio enää vaihtaa vaan pysyn tässä jo hyväksi toteamassani puhdistusaineessa.
Minulla on ongelma iho.Finnejä,mustapäitä,kiiltoa ja kuivaisuutta.Matt touch tasapainoittaa ihoa ja jättää sen todellakin mattapintaiseksi ja raikkaaksi. Suosittelen todella!!
Ostin tämän kyseisen tuotteen kasvoveden ja tasa painoittavan puhdistusgeelin, mitä muuta tarvitsen että saan mustapäät ja finnit pois?
Minulla kuiva, rasvainen iho, kiiltävä...
Olen muutaman kerran käyttänyt näitä aineita mutta kuika monen päivän päästä vaikutuksen huomaa?
Olisi mukava päästä ulos ilman ärsyttäviä finnejä, kiitos niille jotka auttoivat ^^
mulle ei ainakaan nuo tuotteet tepsineet. Mieluummin suosittelen menemään apteekkin, josta osaavat antaa ihoa suojelevat aineet. Monesti kaupasta ostetaan liiankin tehokkaita aineita, jolloin ihon kunto vain pahenee.