Tapasin erään miehen ja ihastuin häneen. Olin odottanut sinä iltana sitä oikeaa ja olin kavereillekkin sanonut sen saapuvan. Hän saapui kuin unessa, tuli ja vei. Lopulta huomasin että hän on mies kenet haluan varmasti. Sitten tulikin ex-kummitus ja menin hänen luokseen ja jätin tämän unelmien miehen. No nyt sitten olen ex-kummituksen kanssa mutta kaipaan prinssiäni. Ja nyt edelleen tiedän että haluan hänet. Hän seurustelee tällä hetkellä ja on uskollista sorttia.
Sydämmessäni tiedän ettei meidän taru ole loppunut.. se on vielä pitkä ja tuleva.. Ei vain malttaisi odottaa ttä he eroavat..:(
Miehet kommentteja.. Eroaako Prinssi, vuokseni?
Sydämmessäni tiedän ettei meidän taru ole loppunut.. se on vielä pitkä ja tuleva.. Ei vain malttaisi odottaa ttä he eroavat..:(
Miehet kommentteja.. Eroaako Prinssi, vuokseni?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuollaisen tuuliviirin varaan ei kukaan järkevä mies laske mitään.
No jos hän on tuntenut samoin un sinä ja rakastaa sinua enemmän niin uskoisin. Mutta minusta voit tuhlata vain aikaasi.. Prinsejä tulee ja mennee, kuten prinsessojakin.
Tapasin sellaisen naisen mitä olen aina halunnutkin. Eikä hän pelaa pelejä eikä esitä mitään. Sinäkin taidat olla kiinnostunut vain haavekuvastani - et edes tunne minua.
Herää!
Joku terapiatäti/-setä vois ehkä auttaa.