Miten

SACS- TORPEDO 5 -vaihteinen napavaihde (Tunturi) ,3- vaihde joskus pikkusen rasahtaa. Säätöketjut menee navan molemmista päistä.
1304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oiskona: Valitse vaihteenvalitsijasta se vaihde jossa se vetää toisen puolen vaijerin kireimmälle, säädä siitä vaijerista löysät pois ja sama homma toiselle puolelle. Ja sopivaa öljyä näihin vaijereihin ja kappaan sisäänmeneviin ketjuihin, tuppaa takertelemaan talven jäljiltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Säädetään kirjoitti:

SACS- TORPEDO 5 -vaihteinen napavaihde (Tunturi) ,3- vaihde joskus pikkusen rasahtaa. Säätöketjut menee navan molemmista päistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu