http://www.seraphicpress.com/images/Bardot flower.jpg
Maailman kaunein nainen
palstan miehet
11253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
maailman kaunein nainen ei polta.
yksinkertainen.blondi?
.....
nimeltään Yvonne Birgitta, muuten? Tuli vaan mieleen..
luokiteltu salaiseksi
Tuo kuva BBstä on noin 40 vuotta vanha.Silloin tupakointiin suhtauduttiin aivan toisin ja moraali ja maailma oli toisenlainen.En kuitenkaan puolustele tupakointia,totean vain teille teineille.BB edustaa katoavaa germaanista rotupuhtautta, joka on lähes tyystin kadotettu,suuri menetys.
tuhkakupeille. Naiset muuttuu muutenkin nelikymppisenä viisikymppisen näköiseksi eikä röökin veto auta asiaa.
mitätöi kauniimmankin naisen ulkoiset avut.
Tässä parempi kuva: http://www.uknet.net/showcase/Signedpics/brigitte_bardot1.jpg
On ylipäätänsä edes sanoa kuka olisi maailman kaunein/komein. Aina tulee kauniimpia/komeimpia vastaan. Sitten on vielä eroa katsotaanko pelkästeen käsiteltyä kuvaa vai vertaillaanko ihan luonnossa. Varmaan jokaisella ihmisellä on myös oma top-10 jota he eivät tietenkään ole valinneet koko maailman ihmisten joukosta. Täysin mahdotonta. BB:ssä oli kyllä omaa viehätysvoimaa ja karismaa mutten sitä silti maailman kauniimmaksi menisi sanoon.
BB edustaa rotupuhdasta germaanista kauneutta, joka on lähes hävinnut nykymaailmasta.Tuokin kuva on ehkä 40 vuotta vanha.Ikävä kyllä tuontason luonnollisen kauniita ei enää näe.