Kaunis nainen

On kaunis. Vittu. Se vaan on. Jep. Hähä! xD
4189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oikeasti :)

Äänestä
  • Kaikki on omalla tavallaan kauniita. On vaan tehty sellainen ajattelutapa et on missejä joiden vartalo on anoretkikon näköinen,ei se ole aina niin kaunis mitä annetaan esiin.Kaunis on rehellinen oma itsensä näköinen ,(mä ainakin tykkään sellaisista )ja rehellisistä.

    Äänestä

näin on.

Äänestä

Toi oli oikeasti hyvin sanottu. Voiko sitä edes paremmin sanoa? Sulle Pete se on sana hallussa. Kunnioitusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avaruus-pete kirjoitti:

On kaunis. Vittu. Se vaan on. Jep. Hähä! xD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu