Työkaveri Nina on

muuttunut ihmeen kylmäksi. Ei tajua omaa etuaan, että kanssani olisi kannattanut olla väleissä. Autoin heti alussa häntä ja kerroin vinkkejä, mutta näemmä kaikki eivät osaa ajatella etuaan. Jatkakoon vain poistyöntävää tyyliään niin paskantaa omaan pesään.
2348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvät hyssykät!!!! Oliskohan se sun Ninas vaan nähnyt sinun lävitsesi ja tajunnut kuinka laskelmoiva olet???

Äänestä
  • hän ei osaa laskelmoida vaikka onkin viisas. Elämässä pitää olla laskelmoiva jotta pärjää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..................... kirjoitti:

muuttunut ihmeen kylmäksi. Ei tajua omaa etuaan, että kanssani olisi kannattanut olla väleissä. Autoin heti alussa häntä ja kerroin vinkkejä, mutta näemmä kaikki eivät osaa ajatella etuaan. Jatkakoon vain poistyöntävää tyyliään niin paskantaa omaan pesään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu