multa tulee kumppanin nimi aika herkästi :/
Mitä suustasi tulee ulos kun saat
orkun
14597
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
ainakaan. Kuvittelisin olevani aika hiljaa silloin...ellei nyt jotain huokailua tai voihkinaa lasketa. En oo asiasta varma kylläkään.
...läähätän ko hengästynny piski...x'))..sitte uikutan ko sika aidanrakoses..hmm iha olis siit kii mitekä namii tekis..;o) ..*välist vain huokasu*..ooh..
yyyaaaaYARGGGGAAAGHHHHhahahahAHHAHhhhhhaaaaaaaaaah!
läähätys hapen loppumisen seuraksena. 1.5 askia kun vedät päivässä röökiä ja oot muutenkin niin rapakunnossa ko ihminen voi olla niin ei siinä minkään sortin selväkielisiä sanoja enää saa suustaan.
noin paljon polttaa kun oot toissäkin? Mäkin mielestäni poltan paljon mut silloin jos oon toissä ollut niin ei mitenkään mee niin paljoo, ku normaalisti menis..
työ, eipä tarvi esittää kenellekkään mitenkään särmäää tai säntillistä ko motivaatio on nolla. Ei meillä sentään röökitaukoja kytätä joten käyn silloin kun sattuu vähääkään haluttaan / vituttaan ja se on yleensä sellaiset 14 röökiä päivässä. About puolen tunnin välein. En mä oikeissa töissä ihan näin paljoa polttanu ko siellä piti ajatella pikkasen sitäkin aspektia et miltä se näyttää muitten silmissä.
kun menee 3 askii päivässä niin aletaan puhumaan paljosta. en kyl itsekkään polta kuin yrmiön verran
Sä olet täällä taas! :) *pissii hunajaa*
en paljoa muuta höpise
voi, olla tosissasi... ;) mon-te! tahdon rakastella sua
mut yleensä en juuri ääntele mitenkään
tultais yhdessä...
mä en kykene enää, kaik menny :( paljon on hyviä muistoja
...ei yhtään mitään.