Kyselin tässä viikonloppuna eminemin uudesta levystä, ihan vaan kiinnostuksen vuoksi. Noh eiköhän alkanu helvettiä puskemaan. Lisäksi tuo jay-z aihe... hirveää scheiccea kaikki!
Eikö seriffi voi estää tiettyjen ihmisten pääsyn palstalle? muutama henkilö tulee tänne ilmaisemaan mielipiteitä, vaikka sekin voitaisiin tehdä "Yleistä musiikista" palstalla!
Jumalauta, hermot menee kun pennut ei voi sulattaa että ihmiset saa tykätä mistä haluavat. Ja vaikka joku tämän jo tiesikin, ei sitä tartte tulla aukomaan persettä ja huutamaan "Räppi on hinteille HAHAhaa vittu hevi rulez!"
kyllä saa repeillä maailman menoa... Jos joku vanhempi lukee tätä, kasvattakaa ne lapset suvaitsevaisiksi, että ei tartte tulevaisuudessa näin paljon lapioida paskaa niskasta.
Ja palstan seriffi vetoan sinuun: Ota hankkeeksi mahdollisuudet ip-bänneihin...
;)
- kiitollisena hämmästynytjavihainenhoppari
Rap-palstan taso laskenut :(
hämmästynytjavihainenhoppari
1219
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hoppari ja hevarit huutelee toisiaan homoiksi. Totuus on, että kummassakin ryhmässä on homoja ihan yhtä lailla. Ja mitä väliä sillä on miten on seksuaalisesti suuntautunut?