Juu ois tarkotus saada ennen heinäkuuta kroppa timmiin kuntoo. Pituus 185,5 paino 83 kiloa tällä hetkellä. Tavoitepaino 75kg. Saa ja pitää laittaa vinkkejä! Niin ja oon 19v mies.
8 kilon pois, kiitos!
Innostunut sonni
3584
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Paino:83 (kg) Pituus: 185.5 (cm) Painoindeksi: 24.1 Normaalipaino: 20 - 25 Langan laihat miehet eivät ole komeita, mie en ainakaan haluis mitään kukkakeppii ;) sun ehkä kannattais mennä salille Bodailemaan ;) käyt lenkillä, syöt vähemmän, ei makeita eikä suolaisia roskaruokia ;) helppo sanoa mutta vaikea toteuttaa ;) Itse kyllä käyn kävelemässä :) En syö karkkia ;)
Käymään salilla että saat vähän lihasta,muutat vain kaiken löysän lihakseksi.. kukkakeppejä on ihan tarpeeksi,,
No asiahan on niin, että mulla näkyy sixpäkki ja olkapäät, kädet ja jalat on näkyvästi lihaksikkaat. Haen tällä vain äärimmäistä "superkuntoa". Ja turha minnekkää salille patistella :D En oikeasti ole todellakaan mikään pullamössö, jos sitä kuvittelette! Haluan vain olla ketterä! ;D Tiedä sit onko tuo jo liikaa? :o Olisiko 80kg sittenkin parempi? P.S. Makeiset olen jättänyt todellakin vähemmälle. :)