hauska pätkä pelistä

Tässä korostuu ainakin yläkierteen merkitys. Kaksi ruotsalaista legendaa nostelee korkeita. :) http://www.youtube.com/watch?v=Vd5q28nzhHg&feature=related
51245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Tuossa linkissä ei ole mitään nähtävää, siis EI OLE paljasta pintaa.

    Joku vaan kerää klikkauksilla itselleen pisteitä nähdäkseen itse joltain pornosivulta jotain enemmän.

    Äänestä

Siis liki minuutti noin kovia iskuja. Kovalla kierteellä, mutta ilman muita jujuja, käsittääkseni.
Näytöksestä kyse, ei varmaankaan TOSI pelissä olisi noin pitkään jatkunut.

Äänestä
  • Ei taida saada innostumaan tänne keskustelijoita.

    Mukava olisi, jos pingistelijöitäkin ilmaantuisi kirjoittelemaan.

    Äänestä

  • Kyse on todellakin näytöksestä tässä kyseisessä pallossa. Toisaalta se antaa kuvan siitä, mihin oikeasti huippupelaajat pystyvät. Kun muistaa, että pingispöydän pituus on n. 274 cm ja se on vielä jaettu puoliksi verkolla, niin vaatii melkoista taitoa saada "pallo pöytään". Tällainen edes leikittely pelaaminen ei onnistu "kellaripelaajilta", mutta 80- luvulla B -luokassa olleelta se jo osittain onnistuu. Tämä hetken B -luokkalaisita en tiedä, ehkä onnistuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ping pong-king kong kirjoitti:

Tässä korostuu ainakin yläkierteen merkitys. Kaksi ruotsalaista legendaa nostelee korkeita. :) http://www.youtube.com/watch?v=Vd5q28nzhHg&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu