Hiukan järkyttää

nähdä nämä samat nimimerkit vieläkin täällä. Siis oletteko tosiaankin jutellut vuoden ympäri tällä idiootti palstalla?
9387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

..rekkasin niccin 31.12.2008..seittemän jälestä..=o) ..nii tarttis vaa lopettaa..=oI

Äänestä
  • et. Ollaan täällä vielä 60 kymppisinäkin.

    Äänestä

  • tiedät itsekkin kirjoitti:

    et. Ollaan täällä vielä 60 kymppisinäkin.

    ...oikisesti mul menis sillain et sitte ko tulee se stoppi..ni mie vain katoon ko piaru saharaa..niiko tupakanki kans tein laakista poikki..=o) ...vähitelle hivuttelu onki itellesä uskotteluu..eikä se oikee sillain taho onnistuukkaa..=o)

    Äänestä

On erittäin viisasta pohtia miehen logiikkaa. Miten muuten miehistä ottaa selkoa nainen.

Äänestä

:D ...

Äänestä
  • Taitaa siitä tosiaan hieman kauemmin olla. Pääsin intistä heinäkuussa 2004 ja silloin eksyin tänne, kun olin loppukesän yötöissä ja päivisin ei ollut mitään tekemistä, kun kaikki kaverit oli päivällä töissä.

    Äänestä

  • Asiasta.huvittunut kirjoitti:

    Taitaa siitä tosiaan hieman kauemmin olla. Pääsin intistä heinäkuussa 2004 ja silloin eksyin tänne, kun olin loppukesän yötöissä ja päivisin ei ollut mitään tekemistä, kun kaikki kaverit oli päivällä töissä.

    ite olin täällä jo ennen inttiä joka alko 02

    Äänestä

Siis mä olen 3 vuotta täällä hillunut :)

Äänestä

..nyt "idiootti" palstan tekee?! Mä taisin ekan viestin laittaa tänne jo -04...välissä ollu vuosienkin taukoja, mut kirjottelen sillon ku kerkeen/huvittaa.. =) Ilmanen vinkki sulle: -EI OLE PAKKO TULLA TÄNNE "IDIOOTTI" PALSTALLE! ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perhetyttö kirjoitti:

nähdä nämä samat nimimerkit vieläkin täällä. Siis oletteko tosiaankin jutellut vuoden ympäri tällä idiootti palstalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu