Tänään baariin

Eiks jee?
6199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tarjoatko?

Äänestä

tänään kun huomenna kumminkin äitienpäivä ja pitää mennä rakasta äitiä tapaamaan.. Ensi viikonloppuna taas, tanssia luvassa koko kesälle.. =P

Äänestä

Tosin huomennakin otetaan =D

Äänestä

...........

Äänestä

idea kun ei ole rahaa(:

Äänestä
  • ...öööh ei oo tietoo...(kola olli)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksinkertainen.bondi kirjoitti:

Eiks jee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu