Menkää muualle!

Tai no mitä muuta voi odottaakkaan rautalanka hevikansan päästä. Mitä ei ymmärrä, sitä täytyy haukkua.....hoh hoijaa!!!
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuin Ruotsia.Oli huono biisi ja nolot pyrot, ja huono liike ja huono kuvaus ja lässynlää... Itselläni ei ole mitään Waldoa vastaan, eikä Ruotsin laulajan äänessäkään ole valittamista. Vaikka suomi24 onkin ilmeisesti monille pahan olon purkamispaikka, niitä positiivisiakin viestejä olisi kiva lukea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruotsin mollaajat kirjoitti:

Tai no mitä muuta voi odottaakkaan rautalanka hevikansan päästä. Mitä ei ymmärrä, sitä täytyy haukkua.....hoh hoijaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu