sen Mirrors- leffan jonka pääosassa näyttelee tää 24- sarjan mies... Kiefer Sutherland (vai miten sen nimi kirjotetaan). Teki niin hyvän säväyksen etten uskaltanut käydä vessassa ennenkun tuntui että rakko halkeaa kun vessassa on peili... *huoh* Ei se leffa nyt NIIN paha ollut, onhan niitä pahempiakin mutta viimeyönä jostain syystä vaan teki voimakkaan vaikutuksen.
Kattelin viimeyönä
zisel
4190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
yötä? Kävitkö vuokraamassa jostain? Joskus elokuvat tuntuvat pelottavammilta. Olen huomannut saman =)
Jos on tokkurassa ja huimaa. Mulla oli kerran niin kova kuume, että pyörrytti ja näin aistiharhojakin. Silloin oli tosi tuskallista yrittää katsoa tv:stä kauhuelokuvaa.
kattelin... Joo mä vuokrasin sen kun mulla on toi Saunavisio- boksi niin siinä on videovuokraamo jonka kautta saa leffoja näkyy :)
kattoa sellasessa kauheessa "psyko-krapulassa" kauhuleffa :( Eli psyko-krapula = säikähtää joka asiaa ja on jostain syystä kauheen "herkkänä".