Ilta-Sanomien nettisivuilla on uutinen, jonka mukaan kenraaliharjoitus meni pipariksi. Lukekaa tästä:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1686713
Mä en oikeasti tiedä, mitä hittoa ne oikein meinaa. LauluTAPA on harjoiteltava, ja soittamisessa tehtävästä virheestä voi sakottaakin. Ei silloin voi pisteitä viedä pois jos pettää flunssan takia ääni! Se on ulkopuolinen tekijä eikä tahallaan omaksuttu tapa mokata! Sama kun soittaisi murtuneella sormella pianoa!
Karoliinan ääni petti!
Kiti**
3238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ihan mäntti joten ihan sama pettääkö ääni.
surkea viritys koko waldos people... parempi on kuin ei menisi lavalle nolaamaan suomea enempää...koko eurooppa nauraa waldon räppiräpellykselle
"Sivuroolia vetävän" Karoliinan äänestä, sehän on kaunis ja hyvä, itse asiassa ilman sitä ei edes voisi puhua laulusta. Waldolla ei ole lauluäänestä tietoakaan. Koska ja missä biisissä olette kuulleet hänen milloinkaan laulavan?