2kg pois 12 päivässä?

Onko tuollainen laihduttaminen mahdollist kunto pyöräilyllä ja koiran kävelyttämisellä?
2448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos tekee noita reilusti enemmän kuin normaalisti. Ja pientä hienosäätöä ruokapuoleen, niin ihan varmasti saat 2kg pois :)

Äänestä

Haluatko vaan ne 2kg veks vai enemmän? Pienennä ruoka-annoksias ja syö vaan vähärasvasta ja terveellistä ruokaa,lisää kasviksia,vähennä perunaa/pastaa,ym.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Boing man kirjoitti:

Onko tuollainen laihduttaminen mahdollist kunto pyöräilyllä ja koiran kävelyttämisellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu