Mitäs siihen sanotte?
Lopetin runkkaamisen
..........
10749
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tältä päivältä lopetit itsesi höyläämisen? Ja kello on vasta vähän päälle yhdeksän illalla. Miten meinasit kestää yön yli?
että nainen joka kanssasi lähempään tuttavuuteen käy tulee saamaan päälleen todella nopeat.
Nythän kourasi ovat lähes nahkattomat, tulehtuneet ja känsäiset. Pidä ne erossa elimestäsi niin ehtivät parantua.
PAREMPI KÄNSÄ KÄNNYSSÄ KUIN KUPPA KULLISSA!
-illaksi punkkua pusta-rose ja airam-patterii.. siis punkkua ja runkkua lisää...
Mitäpä siihen sanomaan? Jaa.
palstalla... shame on you stupid!
on hyvä välillä muutakin tehdä. Ei se ole tervettä, jos se kaiken ajan vie.
että älä valehtele :D
No sanon, että ei kannata lopettaa sitä ihan kokonaan, eturauhanen pitää tyhjentää välillä että ei vanhalla iällä iske syöpä sinne. Ei sitten tarkoittanut että pitää tumputtaa 3-5 kertaa päivässä että ei varmasti tule syöpä :D 2-3 kertaa viikossa kannattaa tyhjentää paineita ihan vaan vaikka "huollon" takia.
PS. olitkohan sä nyt mies vai nainen...naisten pelit toimii sitä paremmin mitä enemmän niitä käyttää..tosin, jos sitä käyttää liikaa niin saattaa halut hävitä kokonaan ainakin hetkellisesti.