azerit johtaa mulla puolivälis

Sen Azerbaizanin naisen silmät oli mielettömän kauniit. Puolivälissä kisaa äänestäsin sitä
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siitähän Eurovision laulukilpailussa on kyse, että kenellä on kauneimmat silmät. Vai jeesus, pakko olla blondi!

Äänestä
  • ihan oli brunette.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-..--.,.- kirjoitti:

Sen Azerbaizanin naisen silmät oli mielettömän kauniit. Puolivälissä kisaa äänestäsin sitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu