Pilatesta Kesällä

Haluaisin aloittaa Pilateksen nyt kesällä mutta ei ole tietoa onko se ylipäätä mahdollista. Vai täytyykö suosiolla odottaa syksyn kursseja?
Jos jollakin on tietoa niin olisin kiitollinen vastauksista.
1916
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

keravalla taitaapi olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turussa? kirjoitti:

Haluaisin aloittaa Pilateksen nyt kesällä mutta ei ole tietoa onko se ylipäätä mahdollista. Vai täytyykö suosiolla odottaa syksyn kursseja?
Jos jollakin on tietoa niin olisin kiitollinen vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu