onko miehellä edes

logiikkaa?

Eikö se ole pelkkä vitsi että mies jotain tajuaisi?
4128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nyt en tajunnu

Äänestä

Patako siellä kattilaa soimaa?

Äänestä

Ongelma tuleekin siitä että siinä on niin vähän puhuttavaa oma sukupuolen kesken mutta toisaalta vastakkaisen sukupuolen kanssa asiasta on oikeasti turhan vaikea keskustella koska heillä ei sitten logiikkaa ole laisinkaan ;-)

Äänestä

Oikeassa olet. Miehellä on järki, mikä naiselta puuttuu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


premiata kirjoitti:

logiikkaa?

Eikö se ole pelkkä vitsi että mies jotain tajuaisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu