ettei kemissä saada kuriin nimeltä mainitsematonta puumäntylässä paljon kulkevaa 21 vuotiasta läskiä, linnassaki istunutta huumehörhöä! kuvaus sopii varmasti moneenkin mut moni saattaa varmaa arvata ketä meinaan. vituttaa ku poliisitki vaa voivottelee! se jätkä on tehny monelle niin paljon paskaa et pitäs melkee kerätä porukka ja viedä montulle perkele! yksin en ala sen vitun idiootin takia tuomiota ottamaan!vituttaa perkele vitun vittu!
jo on perkele!
kumma homma
3437
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
joka illalla n. klo 18.00 - 18.30 aikaan munasillaan hyppi tuolla radan lähellä olevan talon ympärillä. Tuli siihen morsmaikkukin, yläosa ilma rihmankiertämää?
olla kyseinen henkilö.
Netissähä ei saa yllyttää mihinkään mutta yks asia ois tähä mikä hyvä tietää..
Näillä "huumehörhöillä", kun ei ole mitään menetettävää, ovat siis hyvinkin arvaamattomia niinkuin tämä nimeltämainetsematon jos on sama nimeltämainitsematon mitä luulen.
Oletetaan nyt että sulla on auto, jos tää nimeltämainetsematon sen hajottaa niin se ei joudu ikinä maksaan sulle sentin senttiä jos ei halua/kiinnosta.
Teet rikosilmotuksen ja thats it.. saa ehkä jotku sakot jotka menee sitten ulosottoon muttakun ei oo mistä ottaa nii siinä ollaan... ja maksat muuten ite vakuutuksen omavastuun :) jos sattuu olemaan..