Aivoverenvuoto

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Kansanedustaja Haapoja sai sairauskohtauksen/1135246359074

Oliko tämä se Haapoja-kansanedustaja joka hiljan kehuskeli olevansa VHH:lla?
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

päätellen ei ollut vhh:lla.

Äänestä

Miksi et pilkkaa häntä enempää?

Äänestä

"Oliko tämä se Haapoja-kansanedustaja joka hiljan kehuskeli olevansa VHH:lla?"

Viittaa enemmän nykyiseen viralliseen ravintosuositukseen.

terveisin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä kiin än kirjoitti:

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Kansanedustaja Haapoja sai sairauskohtauksen/1135246359074

Oliko tämä se Haapoja-kansanedustaja joka hiljan kehuskeli olevansa VHH:lla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu