Kohlschreiber tiputti Djokovicin ja Haaski voitti oonks vähän saksafanihomo jee jee??
PS. Olen muuten natsi, homo ja myöskin mielenterveyskuntoutuja
Kohlschreiber jee jee
2
219
Vastaukset
- et ole
mielenterveyskuntouttaja...
Ihan pelästyin... - lescandale
Se on ihan jeestä että maailman parhaassa turneessa, Roland Garrosissa sattuu ja tapahtuu uusia virtauksia, Bon?
Sinänsä hieno juttu että edes FST vaivautuu tuomaan tavallisenkin kansan ihmeteltäväksi tämän superjutun - mutta matsivalikoima pännii - ja pahasti.
Mitä helvetin katsomista siinä on että esim. muutenkin vähän mielenkiinnottomalla ladypuolella tuhlataan kallista sateliittiaikaa ilmiselviin tapauksiin?
Totta pirussa se on selvää että joku Safira sun muut ogigarkkien voitelemat supermimmit tykittävät mennen tullen pikkuisen hentoisimmat kanssasisarensa katsomoon.
Mutta onks tätäkin pakko pällistellä tuntitolkulla?
Kundien puolelta voisi vielä löytää kunnon yllätyksiä. Argenttiinan "Jugo" tai mikä liekään pani Federerin jo kunnolla helisemään - mutta matsi jäi tietty "ajan puutteessa" kesken.
Piruuttaa. RG kaipaa yllätyksiä. Kunnon paukkuja!"
Tässä turneessä pelataan koko ajan joka kentällä toinen toistaan jännenpiä juttuja. miksei kamera voi kiertää. Jos yksi matsi haukotuttaa - eiks löydyy mitään mahiksia siirtyä toiseen.
Vai onks kyseessä niinku kamerapula? Pulaa taitaa pikemminkin löytyä televisioinnin mielikuvituksessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1961492
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140934Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58911- 85892
- 53816
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10710Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t255703Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338671Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58664Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74636