kun en pääse exästäni yli.Kohta 4-vuotta erosta,suhde kesti 8-vuotta ja yksi yhteinen lapsi.
Mutta ei,kukaan ei korvaa exääni..kukaan ei ole kuin hän.Tajuan nytten mitä olen menettänyt,mutta ei ole enää koskaan mahdollisuutta korjata tai palata yhteen.
Alan olla niin hajalla etten jaksa enää=(!
Mutta ei,kukaan ei korvaa exääni..kukaan ei ole kuin hän.Tajuan nytten mitä olen menettänyt,mutta ei ole enää koskaan mahdollisuutta korjata tai palata yhteen.
Alan olla niin hajalla etten jaksa enää=(!
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei tietenkään ole niinkuin hän tai korvaa,mutta en usko ett ketään voin koskaan rakastaa..miksi en pääse yli=(!
Kyllä tuo 4-vuotta aika pitkältä ajalta kuullostaa. Mutta kai se riippuu sitten siitäkin miten paljon on rakastanut, että miten kauan kaipaa toista. Ja tietenkin jos joudut exän kanssa tekemisissä olla jos on yhteinen lapsi.
miksi sä suostut sihhen, ettei sustakaan aidosti välitetä. Jos toinen on mennäkseen, se menköön. on parempi yksin,kuin rakastamattoman tai pahan ihmisen kanssa. tunnusta toisen tosiasiallinen olemus. jos rakastais sulla ei olis mitään kovin inhottavia tunteita ja hänki välittäis sun tunteista.
Itse ikävöin eksääni kans, mutta olen jo niin väsynyt ja uupunut siihen etten itse saanut mitään, etten ottais enää takaisin. joskus on vaan parempi ilman, rakastaa itse itseään, niin edes joku välittää itsestä, kun muista ei ole.