Heittäkää jo

helevettiin tuo paskavarpaista keskustelu. Minkä me sille voidaan että herrat ja rumat ämmät niitä tänne haluaa. Äänestäkää viisaammin päättäjät
4318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

huomasit kuka oli ääniharava suomessa poppoo on kyllästyn lois asukeihin toivottavasti saadaan häädettyä mah:pian

Äänestä
  • TÄ?

    Äänestä

  • rferqbt4h4 kirjoitti:

    TÄ?

    HOMO !!!!!

    Äänestä

samaa mieltä Ukonkäähän kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ukonkäähkä kirjoitti:

helevettiin tuo paskavarpaista keskustelu. Minkä me sille voidaan että herrat ja rumat ämmät niitä tänne haluaa. Äänestäkää viisaammin päättäjät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu