ATM:t pakolaisiksi?

Mitä te täällä netissä huudatte? Ryhtykää pakolaisiksi. Menkää vaikka Ruotsiin ja sanokaa, että teitä vainotaan. Saatte kaiken ilmaiseksi kansainvälisten ihmisoikeussopimustenkin mukaan.
3169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kurjin kolkka ja hilataan kaikki maailman atm ja atn yksilöt sinne muiden silmiä ja korvia pois kiusaamasta. Siellähän sitten tekevät valinnan kelpaako at:lle at vai kuoleeko mieluummin neitsyenä ;)

atn

Äänestä

todellakin naittaa keskenään kt:t ja sitten yt:t ja at:t, siloin seuraavalla sukupolvella ei olisi at-ongelmaa, koska kaikki ihmiset olisivat kt =)

Äänestä
  • näin atm:nä olen jo luopunut toivosta, toivon kaikkien atm:n tekevän näin. Ei joutuisi jälkeläiset kärsimään. Riittää kun yksi atm-sukupolvikuolee sukupuuttoon. Pelkään vain pahoin, että jollakin atm:llä ole voimaa kuolla pois jatkamatta sukua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


........................ kirjoitti:

Mitä te täällä netissä huudatte? Ryhtykää pakolaisiksi. Menkää vaikka Ruotsiin ja sanokaa, että teitä vainotaan. Saatte kaiken ilmaiseksi kansainvälisten ihmisoikeussopimustenkin mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu