Mitä ajatella ihmisestä

toisella kädellä ja lyö toisella kädellä?
6105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

joka tanssii jaloillaan ja hakkaa käsillään?

Äänestä

toinen käsi koiran selässä ja toinen vaimon leukaperässä.

Äänestä

..hänellä on hyvä motoriikka?!

Äänestä
  • mut noinhan se on :)

    Äänestä

silityksestä ja lyömisestä, joskus saattaa olla kyse onnettomasta rakkaudesta.

Äänestä
  • ainakaan onnellisemmaksi muutu sellaisella käytöksellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka silittää kirjoitti:

toisella kädellä ja lyö toisella kädellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu