sahköpostin

urkkiminenko

Ovatko kaverisi jo Facebookissa?

Monet kaverisi voivat jo olla täällä. Sähköpostitilisi käyttäminen on nopein ja tehokkain tapa löytää kavereitasi Facebookista.
Voit tällä hetkellä tuoda osoitekirjasi vain Hotmail-, AOL-, Gmail-, MSN- ja Yahoo-palveluista. Voit silti käyttää Facebookia. Voit myös käyttää eri osoitetta, kuin millä rekisteröidyit Facebookiin. Käytä eri osoitetta tai ohita tämä vaihe.
Sähköpostiosoitteesi:
Sähköpostin salasana:

Mitä tää tarkoitta miksi oman sähköpostin salasana facebookiin

4

102

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tuo on.

      muista aina; ei koskaan, ei mihinkään, ei millään tekosyyllä eikä kellekkään salasanoja ja käyttäjätunnuksia.

    • -----+

      Kun ylipäätään halutaan selvittää salasanoja ja tunnuksia mistä hyvänsä, niin silloin takana on epärehellisiä suunnitelmia. Sähköpostisi päätyisi aivan muuhun käyttöön, kuin mihin itse sitä käytät.

    • haitake siinä

      koettaa käyttää tietoturvan heikointa lenkkiä hyväkseen.

    • hinkki liimatainen

      pösilöitä löytyy joten Nigerialaiset rikastuu ja facebookin kautta voivat rikolliset käyttää sähköpostiasi spämmäämiseen. Joskus sitä miettii onko ihminen sittenkään niin viisas kuin luulee olevansa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      93
      4408
    2. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      199
      3621
    3. 202
      2981
    4. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      71
      2820
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      60
      2727
    6. Lasse Lehtonen palasi ambulanssilennolla Suomeen

      Nyt on syytä lopettaa irvailu.
      Maailman menoa
      81
      1326
    7. 60
      1246
    8. Aitolehti Capital

      HehkuB on myynnissä, kovalla työllä saavutettu unelma joka sekin lässähti kuten kaikki mihin ryhtyy! Nyt Sewen asialle
      Kotimaiset julkkisjuorut
      238
      1072
    9. Missä kuussa

      Rakkaasi on syntynyt?
      Ikävä
      60
      978
    10. MOT: Työmarkkinatori on olemattomien työpaikkojen hakupaikka

      Työpaikkojen tietoja ei tarkisteta, ja ainakin noin noin 10% on olemattomia työpaikkoja ja sen lisäksi eri rekryfirmat t
      Maailman menoa
      120
      973
    Aihe