Olen ollut sinkkuna kolmisen vuotta, yhden yön juttuja ollut tuona aikana enempi vähempi. Viime viikonloppuna tapasin aivan herkkumiehen. Hän tuli luokseni ja vietettiin villi yö. Jostain käsittämättömästä syystä mulla on nyt kamala morkkis tuosta asiasta, sillä piiiitkästä aikaa törmäsin mieheen,josta olisin ollut kiinnostunut muutenkin kuin panona. Olisiko siis pitänyt pihdata tuo eka yö? Jos antaa on huora ja jos ei anna on pihtari ja molemmista seuraa morkkis.. jee jee
Kummin parempi..
Miss Morkkis
4482
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jos toisesta muutenkin kiinnostuu, kuin sängyn kautta olisi ehkä parempi se "pihtaus" vaihtoehto..
Sillä sellainen, mitä ei saa yleensä himottaa enemmän...
Nytpä mies tietää, mitä olisi voinut odottaakkin..
Mutta olisiko odottanut?!
Huorahan ei varsinaisesti ole, vaikka antaakin..
Mutta eipä saa mitään kiltin tytön imagoakaan...=P
Olisikohan teillä mahdollisuuksia?
Onko sinulla tietoa miehestä? Numeroa tms.?
Voisitte vaikkapa mennä kahville..
Mutta yleensähän nämä jutut tosiaan liikkuvat pelkän panon ympärillä, eikä sen kummemmin muuta.
poikkeuksia löytyy joka suhteessa.
Tulevaisuudessa, jos se illalla tapaamasi mies vaikuttaa kiinnostavalta, niin anna sen hetki odottaa, sitä seksiä. Jos taas ei niin mitä väliä sillä sitten on.
Tosin se voi kostautua se liiallinen anteliaisuus muille, myöhemmin parisuhteessa, mikäli paljastuu.
Hemmo saattaa ihmetellä, miksi muille annoit jo eka iltana ja hän joutui odottamaan. selitä siinä sitten.
Vaikea päätös, en taida osata antaa hyvää vastausta =)
ei se siitä ole kiinni antaako ekana yönä vai ei!
tekee luontonsa mukaisesti ja on vilpitön!
eli jos on huora kauanko sitä nyt pystyisi peittelemään kuitenkaan? eikä se seikka määriydy yhdestä yöstä oli se sitten vaikka se eka yö.
Omasta kokemuksesta sen verran, että mikäli saan houkuteltua naisen ekana yönä sänkyyn niin mikas siinä.
Tosin, ei siitä ikinä mitään vakavaa synny. Keskivertomiestä kun panettaa aina sen verran, että siitä on helvetin vaikea kieltäytyäkään.
Minulla ainakin tulee mieleen, että olipa "helppo nakki". Sitten jos ryhtyy suhteeseen niin saa olla varuillaan, että koska se hyppää jonkun sänkyyn, kun on niin helposti vieteltävissä.
Soo soo tytöt.. eli pihtaaminen kannattaa jos olette tosissaan liikkeellä, mutta ei liian kauan :)