Itselläkin on naamakuva galleriassa, joten olisi kohtuullista, että kaikille keskustelijoille määrättäisiin kuva pakko. Ja puskat pois, eihän sitä tiedä, jos jubailee ihan väärän sukupuolen kanssa, perkele.
Kuvapakko kaikille
kirjoittajille!
21346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
omalla nikilläs äläkä loukuta puskista!
ämmä puskaa eniten ja miehena
MIXEN MÄÄ TOTA KEKSINYT!
PERKELE
HEUREKA TUHOAMME FEMAKOT ILMAN VÄKIVALTAA-VAIN MONKKUVERTA
Pakottaminen on jotenkin vajaata.
Eihän niitä ole kuin kaksi, kumpikaan ei ole "väärä".
Mitä väliä sillä on kenen kanssa kirjoittelet?
Eihän tämä mikään treffipalsta ole.
P.S. missä se galleria on?
Hilpeä paradoksi vaatia kuvia esiin puskasta huutaen.
just se juttu. Tavallisessa elämässä saa jutella tarpeeksi omalla naamalla ja toisten naamat nähden. Miksi aina pitäisi nähdä naama, eikös se voi ikävästi vaikka joskus vaikuttaa asiasisältöön? Ja mitäs väliä sillä on kummalle sukupuolelle puhuu? Vaihtuuko sun jutut täysin riippuen siitä, kummalle sukupuolelle puhut? Rekistöröidyistä sitäpaitsi näkee sukupuolen, joten voithan keskustella vain rekattujen kanssa, jos asia häiritsee:)
silti haluisin tietää puhunko rumalle vai kauniille naiselle. Niin!
palstailla naamojem kanssa. Enkä koskaan laita omaani naamaa viihdepalstalle. Ihan hyvin jutustelu täällä sujuu ilmankin;) Mun mielestä on aivan älytöntä, kun joidenkin on lykättävä kuviaan kaikkialle nettiin ja sit vielä mainostettava niitä täällä..
ammattipakko, huumetestipakko ja uskonnollinen suuntauspakko - sekä tietenkin suosikkijääkiekkojoukkuepakko. Musta on kohtuutonta ettei noita tiedä etukäteen kun keskustelee ihmisten kanssa - ajattele jos juttelee ihan väärää joukkuetta fanittavan kanssa, perkele.
hifkin kannattajia, ku tollee meuhkaat. Olishan se pitäny arvata, mut hyvä että sentään nyt selvis.
Mikään ei lämmitä mun syäntä enempi kun näkee niiden vihreät paidat jossa on se tupsukorvainen kissaeläin niitten kirveiden välissä. Kysy lätkästä mitä vaan ja mä vastaan ihan mitä vaan.
lähde ulos elävien ihmisten pariin. kesällä umpimieliset suomalaiset on rennompia ja näkee heti minkälainen naama on. kesätapahtumissa on jokaiselle jotakin. Jos muuten arvotat ihmisiä pelkän ulkonäön perusteella niin on köyhää. Jokainen on sellainen kuin on, suurin osa on aivan tavallisia ihmisiä, ei täydellisiä mutta normaaleita, ja jokaisessa on jotain kaunista.
..huono idea!
Kannatetaan. =)
Vähenisi varmasti se paskanjauhaminenkin huomattavasti kun olis pakko esiintyä omilla kasvoillaan. Eihän rehellisellä ihmisellä ole syytä piiloutua?! Eihän..?! ;)
kuuntelulaitteita asensi.
..teki paljon hyvää työtä...usko pois! ;)
hyvin vakuutat.
..vakuuttaa sua tai ketään muutakaan. Ei vois vähempää kiinnostaa..
Kunhan totesin mielipiteeni STASista.. ;)
.
ns. "mikrofonibetoni" joka koostui 2/3 osaa betonista ja 1/3 osaa mikrofoneista :)
pystyssä niin nyt betonin ominaisuusluettelossa lukis myös pixelien määrä neliösentillä.
.
meni talojen alle, näytettiin jossakin dokkarissa