En nyt suoraa mene sanomaan että hän olisi ihannenainen koska en häntä tunne mutta lähimpänä ihannenaistani hän mielestäni on jos esimerkki pitäisi antaa. Sara on fiksun ja ystävällisen oloinen sekä kaunis, ei kuitenkaan liian tyrkky tms. ja helposti lähestyttävän oloinen... ja osaa laittaa ruokkaa :D
Sara La Fountain
ihannenaismateriaalia
7344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ruoanlaittotaidoista ei ole näyttöä....
Kokkausohjelmien juontaminen ei vielä kerro mitään.
on koulutukseltaan kokki, vieläpä käynyt Culinary Institute of America:ssa (sinne otetaan lähinnä vain huippukokkien lapsia) kouluttautumassa nuorena että varmaan osaa laittaa ruokaa niin että suomalainen mies on tyytyväinen :D
tuosta koulutuksesta kyseisessä oppilaitoksessa, mahtoikohan valmistua?
Tuo "sinne otetaan vain huippukokkien lapsia" ei kuulosta kovinkaan arvostettavalta oppilaitokselta...
itseäi ei sinun muistikuvat kiinnosta ja voit ajatella oppilaitoksesta mitä hyvänsä; se on kuitenkin yksi Amerikan arvostetuimmista ja muutamat mielipiteet eivät sitä hetkauta että niin, ajattele suhteellisesti: tämä palsta ei ole maailma.
Tässä sinulle;
http://www.alasara.fi/fin/
Sen perusteella mitä muutaman minuutin googlailulla sai irti niin lähinnä vakuutuin ettei kyseinen Saara Suihkulähde ole valmistunut edes koko cia-puljusta eikä ole tehnyt myöskään ilmeisesti päivääkään töitä kokkina oikeassa ravintolassa. Taitaa Saara valehdella niin että korvat heiluu, ilmeisesti olettaen ettei kukaan saisi tietää totuutta hänen "kokkistatuksestaan".
Nätti likka se silti on, panisin.
... klassista. En osaa sanoa mitä mutta hän vain on; nainen. Juuri siitä hyvän maun naisellisuutta. Laittaa itseään ja pitää itsestään huolta mutta ei liikaa.
http://media.photobucket.com/image/Sara La Fountain/mashinka/Sara/fondi.jpg
aika tehdyn näköinen kaikkine laminaattihampaineen ym. lisukkeineen..