Torilla tavataan

Kemiläisten pitäisi kokoontua torille ja yhdessä tuomita rasismi
8313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

rasismia?????

Äänestä

minusta koko suomen kansan pitäisi nousta vastaan elintasopakolaisia!!!

Äänestä

teistä 3 henkilöstä

Äänestä

voi helvetin hyysäri.Otatko pakolaiskeskuksen mamman mukaan että uskkalat mennä.Heh hah heh hahhaa

Äänestä
  • hahahahahhaaaa tehän hyysärit vallan hurjaksi olette ruvenneet :D

    Äänestä

  • Mika R kirjoitti:

    hahahahahhaaaa tehän hyysärit vallan hurjaksi olette ruvenneet :D

    mieki olen sitte vissiin pakolainen ku lähin korpikylästä tänne kemiin töihin ku ei ollu ennää metsureilla hommia.en oo musta enkä karvaranne ihan suomalainen mut pelottaa hieman jos ne nastit saa tietää että tulin töiden perässä tänne kurjuutta pakoon puutteenperän korvesta.joutunkohan mieki sitte uimareissulle?

    Äänestä

Sen tukimarssin päätepisteessä

Äänestä
  • no sitte pittää alkaa pakkaahmaan tavaaroita ja myyhmään taloa ja lapset saapi myyä myös talonsa pois.meän sukun häätyy lähteä sitte pois ko käskethään.ko olemma elintasopakolaisia,tuolta korpikylistä.jokhaan sieläki on niitä nastimiehiä hihat käärittynä mopon satulassa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helsingin neuvo kirjoitti:

Kemiläisten pitäisi kokoontua torille ja yhdessä tuomita rasismi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu