Onko Porissa Parkouraajia?

llAllNllIll

Onko Porissa Parkour harrastajia joita voisi tulla noin mielenkiinnosta katsomaan.

Olen 17 v. (Liian vanha(ko)?) tyttö enkä ole koskaan harrastanut mitään kovinkaan urheilullista, mutta tämä Parkour kuulosti ihan kivalta ja olen harrastuksesta ottanut jo hieman selvääkin. Ajattelin että jos Porista vain löytyy jotain aktiivista porukkaa, niin sopisikos sitä tulla katselemaan ja tutustumaan lajiin hieman lähemmin.

2

1013

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sdfsda

      on niita montakin

    • kikkeli69

      otat jonku myös kiinnostuneen kaverin messii ja lähet vaa vapaasti kokeilee, kattokaa vaik netist videoit malliks jos ei mitää muuta keksi. etkä oo koska liian vanha kunhan olet nuori.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      85
      1401
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      36
      1111
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      20
      883
    4. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      154
      725
    5. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      710
    6. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      669
    7. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      195
      659
    8. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      647
    9. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      33
      570
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      39
      558
    Aihe