ei

kannate maksella kebabbeja ja pitsoja pankki tai sirukorteilla.http://www.iltalehti.fi/uutiset/200907089891817_uu.shtml
2243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä tuossa ollu mitään, että kortilla olisi mitään kebabeja makseltu...

Äänestä
  • Tässä taas häselletään ja linkityksetkin päin ***.. omg
    Laitetaanhan AP juttuun nyt mukanaa se oikea linkki mistä puhut? ;)

    http://www.iltalehti.fi/uutiset/200906229791109_uu.shtml

    tuossa jutussa puhutaan pizzerioista ja aivan typerää yleistystähän tuo on!
    Kyllä minä maksan täällä edelleenkin kortilla pizzani vaikka etelä-suomessa kortteja olisikin kloonattu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mita mita sina sanoa kirjoitti:

kannate maksella kebabbeja ja pitsoja pankki tai sirukorteilla.http://www.iltalehti.fi/uutiset/200907089891817_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu