mikä vika on kun ostin ipod nanoon usb verkkolaturin matkaa varten ja kun kotona kokeilin latausta,niin mitään ei tapahtunut? tietikoneelta lataus kuitenkin onnistuu. onko laturin merkillä merkitystä? kiitos jo etukäteen vastauksista :)
ei lähde lataamaan
hä?
2
205
Vastaukset
Ilmeisesti sama vika kuin minulla:) itsellä tosin sonyn walkman soitin, josta luin netistä että vaatii sen oman verkkovirtalaturin eikä toimi esim. halpakaupasta ostetulla. Eli Sonyn verkkolaturi maksaa jotain 30€ mitä rahastusta ja Applen varmaan samanverran.
En kyllä ymmärrä miksei toimisi ihan millä tahansa laturilla.- hä?
näköjään oli laturin merkistä kiinni toimivuus,halpa kauppojen laturit ei toimineet, mutta merkkiliikkeen kyllä....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997770- 1075587
- 2754851
- 494773
- 743527
- 502818
- 582497
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222448Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292392- 412264