saako

naista jos sattuu sinne eksymään ja onko hyvän näkösiä?kaikki käy ikäraja vapaa kuhan sokeri suussa sulaa.terveisin jortikka
4459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kauniita on,mutta eivät lähde sinun matkaan!!!

Äänestä

täälä on kaikki naiset samanlaisia kyllä ne jakavat.

Äänestä
  • On kyllä sellaisiakin naisia täällä,joilta et saa!!!!

    Äänestä

  • Voi aavistaa unissaan kuka saa ja kenelle annetaan,ja miten raukkamaisesti onnen anti täällä jaetaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylitorniola kirjoitti:

naista jos sattuu sinne eksymään ja onko hyvän näkösiä?kaikki käy ikäraja vapaa kuhan sokeri suussa sulaa.terveisin jortikka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu