OPIn juicy-käsivoiteet plus kynsilakat

Ovatko OPIn lakat nopeasti kuivuvaisia,pitäviä lakkoja,joilla voi pärjätä ilman top coatia? Yleensä laitan värilakkaa kaksi kerrosta,ja olen tottunut käyttämään Lumenen lakkoja.Ajattelin ostaa OPIlta lakan sekä käsivoiteen.Ovatko kalliin hintalappusensa arvoisia luksustuotteita?
1267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eivät ole. Paitsi ulkomailta tilatessa, esim. isosta britanniasta. Mutta suomen hinnoilla muuta luksusta ei saa kuin käsirasvoissa hyvät tuoksut. Itse olen kouluaikoina tehnyt paljon asiakkaille ranskalaisia manikyyrejä yms muita opin tuotteilla, eivätkä ole todellakaan hintansa väärtejä . Esim mavalan lakatkin vähintään yhtä hyviä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusi käyttäjä kirjoitti:

Ovatko OPIn lakat nopeasti kuivuvaisia,pitäviä lakkoja,joilla voi pärjätä ilman top coatia? Yleensä laitan värilakkaa kaksi kerrosta,ja olen tottunut käyttämään Lumenen lakkoja.Ajattelin ostaa OPIlta lakan sekä käsivoiteen.Ovatko kalliin hintalappusensa arvoisia luksustuotteita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu