Vonkamiehet riviin järjesty!

Montako kaatoa on tullut edes kautta rantain netin kautta? Vai onko Matti vakaa;D Vanhanen teitä tässäkin päätä pidempi?

Voidaan jutella ihan näin miesten kesken :D
7135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kaatoja on niin monta etten edes muista.

Äänestä

nettaillessa, siihen se sitten on jäänyt.

Äänestä
  • Onneksi ei koneen päälle.

    Äänestä

keilannut netin välityksellä

Äänestä
  • Juu, eikä kannata aloittaakaan...

    Äänestä

Kerran olen nettideittailua kokeillut ja joitain kuukausia se kesti, joten "kaatokin" tuli tehtyä.

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lepakkonainen :P kirjoitti:

Montako kaatoa on tullut edes kautta rantain netin kautta? Vai onko Matti vakaa;D Vanhanen teitä tässäkin päätä pidempi?

Voidaan jutella ihan näin miesten kesken :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu