Palstan hyvä ja paha?

xena-183 ja MarttyyriMallariTTt
480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä

....

Äänestä

...

Äänestä

Paha on se yksi mielestäni lähinnä skitsofreenisen oloinen kouluttautumaton palstakirjoittaja, jolla on tarvetta esiintyä erityisesti "terapoivana" tai muka jotenkin kallupien laadinnastakin enemmän ymmärtävänä. Ja sellaisen hutsahtavan (anteeksi) oloiset typerys- kaverinsa samaa myös.

Hyvää ja hyvyyttä taas edustavat mielestäni järkiperäiset ja sitoutumattomat kirjoittajat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


margariini kirjoitti:

xena-183 ja MarttyyriMallariTTt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu